Menu
Klubnyt 18. juni kl. 22:23
Tidligere GSGIF spillere til FC Roskilde U13 Elite hold
Klubnyt
Dobbeltkamp på Gundsø Park lørdag d. 11.6 fra kl. 12.00
Klubnyt
185 støttede op om U14 drenge - Senior fik endnu en sejr.
Klubnyt
U14 boyz mod Himmelev 28. maj kl. 12 på Gundsø Park
Klubnyt
Jyske 3-bold tæt på udsolgt

Gundsølille fodbolds sponsorer

Klubbens kampe
April 2016
6.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
livescore
4 - 1
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Frederiksværk FK
Gundsølillehallen
9.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
9 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Frederikssund FB
Gundsølillehallen
11.
mandag
18.00
Gundsølille SGIF
2 - 3
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 4
Gundsølillehallen
Vallensbæk IF (1)
Gundsølillehallen
18.
mandag
19.00
Gundsølille SGIF (1)
2 - 3
Herrer
Veteran
8-Veteran 1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Albertslund IF
Gundsølillehallen
20.
onsdag
17.30
Gundsølille SGIF
livescore
6 - 1
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Skibby IK
Gundsølillehallen
20.
onsdag
18.15
Gundsølille SGIF (S5)
6 - 5
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2016 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Lejerbo BK (S5)
Gundsølillehallen
23.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
3 - 3
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Hundested IK
Gundsølillehallen
23.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
2 - 1
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Gundsølillehallen
ORI-Fodbold
Gundsølillehallen
25.
mandag
19.00
Gundsølille SGIF (1)
2 - 2
Herrer
Veteran
8-Veteran 1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
SB 50 Ishøj
Gundsølillehallen
Maj 2016
1.
søndag
10.36
Gundsølille SGIF
Spillet
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) 2 - 1. maj • Pulje 2
Gundsølillehallen
Tune IF
Gundsølillehallen
1.
søndag
11.12
Jyllinge FC
Spillet
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) 2 - 1. maj • Pulje 2
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
1.
søndag
11.48
Gundsølille SGIF
Spillet
Kvinder
U10
U10 piger 5-mands (06) 2 - 1. maj • Pulje 2
Gundsølillehallen
Slangerup & Omegn IF
Gundsølillehallen
4.
onsdag
17.30
Gundsølille SGIF
1 - 2
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Roskilde Pigefodbold
Gundsølillehallen
4.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF (S5)
livescore
1 - 5
Herrer
Senior
DBU Pokalen 2016 • Pulje 1
Gundsølillehallen
SBV 09 (S3)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
10.05
BK Vest, Rødovre (1)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 11
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
10.05
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 12
Gundsølillehallen
Orient GI
Gundsølillehallen
5.
torsdag
10.25
BK Vest, Rødovre (2)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 12
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
10.35
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 11
Gundsølillehallen
VTF (Vejby/Tisvilde)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
10.55
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 12
Gundsølillehallen
Rishøj Boldklub (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
11.05
Himmelev-Veddelev BK (1)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 11
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
11.15
Himmelev-Veddelev BK (2)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 12
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
11.35
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U9
Jyske 3-bold Storstævne U9 Dr.(07) Gundsølille 5.5 • Bane 11
Gundsølillehallen
Rishøj Boldklub (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
12.15
Gundsølille SGIF
Spillet
Herrer
U6
Jyske 3-bold Storstævne U6 Dr.(10) Gundsølille 5.5 • Bane 4
Gundsølillehallen
Vallensbæk IF (4)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
12.35
Greve Fodbold (4)
Spillet
Herrer
U6
Jyske 3-bold Storstævne U6 Dr.(10) Gundsølille 5.5 • Bane 4
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
5.
torsdag
12.55
Albertslund IF (4)
Spillet
Herrer
U6
Jyske 3-bold Storstævne U6 Dr.(10) Gundsølille 5.5 • Bane 4
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
5.
torsdag
13.25
Gundsølille SGIF
Spillet
Herrer
U6
Jyske 3-bold Storstævne U6 Dr.(10) Gundsølille 5.5 • Bane 4
Gundsølillehallen
Himmelev-Veddelev BK (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.05
Greve Fodbold (7)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 7
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.05
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Taastrup FC (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.25
Vemmelev SGI (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.35
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 7
Gundsølillehallen
KFUM BK, Roskilde (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
14.55
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Holbæk B&I (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.05
Tune IF (3)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 7
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.15
Rørvig IF
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
15.35
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U7
Jyske 3-bold Storstævne U7 Dr.(09) Gundsølille 5.5 • Bane 7
Gundsølillehallen
Holbæk B&I (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.15
Albertslund IF (4)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.15
Gundsølille SGIF
Spillet
Kvinder
U9
Jyske 3-bold Storstæv. U9Pi(07) Gundsølille 5.5 • Bane 13
Gundsølillehallen
Brøndbyernes IF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.35
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 9
Gundsølillehallen
Hvidebæk IF
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.35
Hvalsø IF (2)
Spillet
Kvinder
U9
Jyske 3-bold Storstæv. U9Pi(07) Gundsølille 5.5 • Bane 13
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.45
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Hillerød Fodbold (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
16.55
Ølstykke FC (1)
Spillet
Kvinder
U9
Jyske 3-bold Storstæv. U9Pi(07) Gundsølille 5.5 • Bane 13
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
5.
torsdag
17.05
Næstved I.F. (2)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 9
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (2)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
17.15
Gundsølille SGIF (1)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Næstved I.F. (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
17.25
Gundsølille SGIF
Spillet
Kvinder
U9
Jyske 3-bold Storstæv. U9Pi(07) Gundsølille 5.5 • Bane 13
Gundsølillehallen
Jægerspris IK
Gundsølillehallen
5.
torsdag
17.35
Taastrup FC (3)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 8
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF (1)
Gundsølillehallen
5.
torsdag
17.35
Gundsølille SGIF (2)
Spillet
Herrer
U8
Jyske 3-bold Storstævne U8 Dr.(08) Gundsølille 5.5 • Bane 9
Gundsølillehallen
Sorø Freja (1)
Gundsølillehallen
7.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
3 - 2
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Gundsømagle IF
Gundsølillehallen
17.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF (1)
4 - 2
Herrer
Veteran
8-Veteran 1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Værløse BK
Gundsølillehallen
21.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
10 - 0
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Ølsted IF
Gundsølillehallen
25.
onsdag
17.30
Gundsølille SGIF
5 - 1
Kvinder
U11
U11 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Højby IF
Gundsølillehallen
28.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
2 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Himmelev-Veddelev BK
Gundsølillehallen
29.
søndag
10.00
Gundsølille SGIF
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (10) - 29. maj • Pulje 12
Gundsølillehallen
RB 1906
Gundsølillehallen
29.
søndag
11.30
Gundsølille SGIF
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (10) - 29. maj • Pulje 12
Gundsølillehallen
Veksø IF
Gundsølillehallen
29.
søndag
12.06
Høje Tåstrup IF
Spillet
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (10) - 29. maj • Pulje 12
Gundsølillehallen
Gundsølille SGIF
Gundsølillehallen
30.
mandag
19.00
Gundsølille SGIF (1)
2 - 2
Herrer
Veteran
8-Veteran 1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Rosenhøj BK
Gundsølillehallen
Juni 2016
4.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
5 - 0
Herrer
Senior
Serie 5 • Pulje 1
Gundsølillehallen
Osmanlispor
Gundsølillehallen
11.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge 3 (02) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Ølsted IF
Gundsølillehallen
14.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF (1)
1 - 4
Herrer
Veteran
8-Veteran 1 • Pulje 2
Gundsølillehallen
Glostrup
Gundsølillehallen
14.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF
1 - 1
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (04) • Pulje 4
Gundsølillehallen
Gundsømagle IF
Gundsølillehallen
21.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF
7 - 8
Herrer
Senior
SM FINAL 4 Serie 5 (ØLSTYKKE) • Pulje 1
Gundsølillehallen
Allerød FK
Gundsølillehallen

Næste kampSerie 5 • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU14 Drenge 3 (02) • Pulje 1

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kamp8-Veteran 1 • Pulje 2

Der er ingen fremtidige kampe på programmet