Menu
Klubnyt 14. august kl. 22:22
U15 drenge stopper
Klubnyt
Tidligere GSGIF spillere til FC Roskilde U13 Elite hold
Klubnyt
Dobbeltkamp på Gundsø Park lørdag d. 11.6 fra kl. 12.00
Klubnyt
185 støttede op om U14 drenge - Senior fik endnu en sejr.
Klubnyt
U14 boyz mod Himmelev 28. maj kl. 12 på Gundsø Park

Gundsølille fodbolds sponsorer

Klubbens kampe
August 2016
13.
lørdag
14.00
Slagslunde-Ganløse IF
3 - 1
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
KIWI-Park
Gundsølille SGIF
KIWI-Park
15.
mandag
19.00
Gundsølille SGIF
4 - 1
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Reerslev IF
Gundsølillehallen
16.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF
1 - 3
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Lynge-Uggeløse IF
Gundsølillehallen
17.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
1 - 8
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Hvalsø IF
Gundsølillehallen
22.
mandag
19.00
Sengeløse GI
1 - 5
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Sengeløse Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Sengeløse Idrætsanlæg
24.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
3 - 0
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Skibby IK
Gundsølillehallen
27.
lørdag
10.00
AB
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. august • Pulje 28
Veksø Multihal
Gundsølille SGIF
Veksø Multihal
27.
lørdag
10.18
Gundsølille SGIF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. august • Pulje 9
Fløng Idrætsanlæg
Solrød FC
Fløng Idrætsanlæg
27.
lørdag
10.18
Skibby IK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 6
Trælleruphallen
Gundsølille SGIF
Trælleruphallen
27.
lørdag
10.36
Gundsølille SGIF
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. august • Pulje 28
Veksø Multihal
Måløv BK
Veksø Multihal
27.
lørdag
10.54
LSF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. august • Pulje 9
Fløng Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Fløng Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.12
Gundsølille SGIF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 6
Trælleruphallen
Vipperød BK (1)
Trælleruphallen
27.
lørdag
11.15
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
KIWI-Park
Gundsølille SGIF
KIWI-Park
27.
lørdag
11.30
Svogerslev BK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. august • Pulje 9
Fløng Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Fløng Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.30
Veksø IF
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. august • Pulje 28
Veksø Multihal
Gundsølille SGIF
Veksø Multihal
27.
lørdag
11.48
Gundsølille SGIF
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (10) - 27. august • Pulje 28
Veksø Multihal
AB
Veksø Multihal
27.
lørdag
12.06
Gundsølille SGIF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 6
Trælleruphallen
Gevninge IF
Trælleruphallen
27.
lørdag
12.24
Gundsølille SGIF
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (09) 3 - 27. august • Pulje 9
Fløng Idrætsanlæg
Fløng-Hedehusene Idræt (1)
Fløng Idrætsanlæg
27.
lørdag
12.42
Vipperød BK (2)
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (08) 3 - 27. august • Pulje 6
Trælleruphallen
Gundsølille SGIF
Trælleruphallen
27.
lørdag
14.00
Herlev IF (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Herlev Stadion
Gundsølille SGIF
Herlev Stadion
28.
søndag
10.00
Himmelev-Veddelev BK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. august • Pulje 3, 3 baner
Himmelev Idrætspark
Gundsølille SGIF
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
10.30
Gundsølille SGIF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. august • Pulje 3, 3 baner
Himmelev Idrætspark
Stenløse BK
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.00
BSF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. august • Pulje 3, 3 baner
Himmelev Idrætspark
Gundsølille SGIF
Himmelev Idrætspark
28.
søndag
11.30
Jyllinge FC
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (07) 2 - 28. august • Pulje 3, 3 baner
Himmelev Idrætspark
Gundsølille SGIF
Himmelev Idrætspark
29.
mandag
18.45
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (4)
Gundsølillehallen
30.
tirsdag
18.45
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Hareskov IF
Gundsølillehallen
31.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Rosenhøj BK
Gundsølillehallen
September 2016
3.
lørdag
10.00
Svinninge IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Svinninge Sportscenter
Gundsølille SGIF
Svinninge Sportscenter
3.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
ØB 90
Gundsølillehallen
5.
mandag
18.00
Hundested IK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Hundestedhallen
Gundsølille SGIF
Hundestedhallen
7.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Roskilde Pigefodbold
Gundsølillehallen
7.
onsdag
18.30
Karlslunde IF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Gundsølille SGIF
Karlslunde Stadion
10.
lørdag
13.00
ORI-Fodbold
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Oppe-Sundby Stadion
Gundsølille SGIF
Oppe-Sundby Stadion
11.
søndag
12.30
Karlslunde-Solrød
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Gundsølille SGIF
Karlslunde Stadion
13.
tirsdag
18.15
Hvalsø IF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Gundsølille SGIF
Hvalsø ny Idrætsplads
13.
tirsdag
18.15
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Jyllinge FC
Gundsølillehallen
14.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Tuse IF
Gundsølillehallen
14.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Tølløse BK
Gundsølillehallen
17.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Stenløse BK
Gundsølillehallen
19.
mandag
18.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
RB 1906
Gundsølillehallen
21.
onsdag
18.00
Stenløse BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Stenløse Stadion
Gundsølille SGIF
Stenløse Stadion
23.
fredag
17.30
Hvalsø IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads
Gundsølille SGIF
Hvalsø ny Idrætsplads
24.
lørdag
15.30
Mladost IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Damgårdsparken, Ballerup
Gundsølille SGIF
Damgårdsparken, Ballerup
25.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Brøndby Stadion
Gundsølille SGIF
Brøndby Stadion
26.
mandag
17.30
Monday FC, Vipperød
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Kongstrupbanen
Gundsølille SGIF
Kongstrupbanen
27.
tirsdag
17.30
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Gundsømagle IF
Gundsølillehallen
28.
onsdag
17.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Nykøbing IF
Gundsølillehallen
29.
torsdag
17.30
Skibby IK
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Skibby Stadion
Gundsølille SGIF
Skibby Stadion
Oktober 2016
1.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Hareskov IF (2)
Gundsølillehallen
3.
mandag
17.30
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (2)
Gundsølillehallen
4.
tirsdag
17.15
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Værløse BK
Gundsølillehallen
5.
onsdag
17.15
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Svinninge IF
Gundsølillehallen
6.
torsdag
17.30
Bella1973
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Mørkhøj Skole
Gundsølille SGIF
Mørkhøj Skole
9.
søndag
11.00
Ballerup BK (1)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Gundsølille SGIF
Ballerup Idrætspark
12.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Orient GI
Gundsølillehallen
13.
torsdag
19.15
Taastrup FC (1)
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
NyBolig Park - Kunstgræs
Gundsølille SGIF
NyBolig Park - Kunstgræs
15.
lørdag
11.00
Farum BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Farum Park
Gundsølille SGIF
Farum Park
15.
lørdag
15.30
AB
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Akademisk Boldklub
Gundsølille SGIF
Akademisk Boldklub
16.
søndag
10.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Gundsølille SGIF
Himmelev Idrætspark
22.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Bagsværd BK (2)
Gundsølillehallen

Serie 4Serie 4 • Pulje 3

Ude mod
Herlev IF (2)
27. aug
Kl. 14.00
Herlev Stadion
Serie 4 - Pulje 3

Veteran8-Veteran 2 • Pulje 5

Hjemme mod
Greve Fodbold (4)
29. aug
Kl. 18.45
Gundsølillehallen
8-Veteran 2 - Pulje 5

U13 DrengeU13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2

Ude mod
Slagslunde-Ganløse IF
27. aug
Kl. 11.15
KIWI-Park
U13 Drenge 8-mands 3 (04) - Pulje 2