Menu
Klubnyt 18. juni kl. 22:23
Tidligere GSGIF spillere til FC Roskilde U13 Elite hold
Klubnyt
Dobbeltkamp på Gundsø Park lørdag d. 11.6 fra kl. 12.00
Klubnyt
185 støttede op om U14 drenge - Senior fik endnu en sejr.
Klubnyt
U14 boyz mod Himmelev 28. maj kl. 12 på Gundsø Park
Klubnyt
Jyske 3-bold tæt på udsolgt

Gundsølille fodbolds sponsorer

Klubbens kampe
August 2016
13.
lørdag
10.00
Tølløse BK
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Tølløse Stadion
Gundsølille SGIF
Tølløse Stadion
13.
lørdag
14.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gryden v/Ganløse Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Gryden v/Ganløse Idrætsanlæg
14.
søndag
12.00
Værløse BK
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Værløse Stadion
Gundsølille SGIF
Værløse Stadion
15.
mandag
19.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Reerslev IF
Gundsølillehallen
16.
tirsdag
19.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Lynge-Uggeløse IF
Gundsølillehallen
17.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Frederikssund FB
Gundsølillehallen
17.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Hvalsø IF
Gundsølillehallen
17.
onsdag
18.30
B 93
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
B 93 Svanemølleanlæg.
Roskilde Pigefodbold
B 93 Svanemølleanlæg.
17.
onsdag
21.00
FC Ypsilon
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
NyBolig Park - Kunstgræs
Gundsølille SGIF
NyBolig Park - Kunstgræs
20.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Fredensborg BI (1)
Gundsølillehallen
20.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Værløse BK
Gundsølillehallen
21.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Brøndbyernes IF
Himmelev Idrætspark
22.
mandag
19.00
Sengeløse GI
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Sengeløse Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Sengeløse Idrætsanlæg
24.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Skibby IK
Gundsølillehallen
25.
torsdag
19.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gundsølillehallen
Glostrup
Gundsølillehallen
27.
lørdag
10.00
Køge BK
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Køge Stadion
Gundsølille SGIF
Køge Stadion
27.
lørdag
11.00
Højby IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Nordskolen, afd. Højby
Gundsølille SGIF
Nordskolen, afd. Højby
27.
lørdag
11.15
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gryden v/Ganløse Idrætsanlæg
Gundsølille SGIF
Gryden v/Ganløse Idrætsanlæg
27.
lørdag
11.30
BSF
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
Roskilde Pigefodbold
Ballerup Idrætspark
27.
lørdag
14.00
Herlev IF (2)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Herlev Stadion
Gundsølille SGIF
Herlev Stadion
29.
mandag
18.45
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (4)
Gundsølillehallen
30.
tirsdag
18.45
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Hareskov IF
Gundsølillehallen
31.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Rosenhøj BK
Gundsølillehallen
September 2016
1.
torsdag
18.45
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gundsølillehallen
Vallensbæk IF (1)
Gundsølillehallen
3.
lørdag
10.00
Svinninge IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Svinninge Sportscenter
Gundsølille SGIF
Svinninge Sportscenter
3.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Gundsølillehallen
RB 1906
Gundsølillehallen
3.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
ØB 90
Gundsølillehallen
5.
mandag
18.00
Hundested IK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Hundestedhallen
Gundsølille SGIF
Hundestedhallen
7.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Roskilde Pigefodbold
Gundsølillehallen
7.
onsdag
18.30
BK Roskilde United
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Hedegårdens Skole
Gundsølille SGIF
Hedegårdens Skole
7.
onsdag
18.30
Karlslunde IF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Karlslunde Stadion
Gundsølille SGIF
Karlslunde Stadion
10.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Hundige BK
Gundsølillehallen
10.
lørdag
13.00
ORI-Fodbold
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Oppe-Sundby Stadion
Gundsølille SGIF
Oppe-Sundby Stadion
11.
søndag
12.30
Karlslunde-Solrød
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Karlslunde Stadion
Gundsølille SGIF
Karlslunde Stadion
11.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Hillerød GI Damer 2010
Himmelev Idrætspark
13.
tirsdag
18.15
Hvalsø IF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Hvalsø ny Idrætsplads
Gundsølille SGIF
Hvalsø ny Idrætsplads
13.
tirsdag
18.15
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Jyllinge FC
Gundsølillehallen
14.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Tuse IF
Gundsølillehallen
14.
onsdag
18.00
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Tølløse BK
Gundsølillehallen
15.
torsdag
18.15
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gundsølillehallen
FC Albertslund (1)
Gundsølillehallen
17.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Stenløse BK
Gundsølillehallen
17.
lørdag
15.00
Sundby Bk.
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Sundby/Kløvermarken
Roskilde Pigefodbold
Sundby/Kløvermarken
18.
søndag
11.30
Brøndbyernes IF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Brøndby Stadion
Gundsølille SGIF
Brøndby Stadion
19.
mandag
18.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
RB 1906
Gundsølillehallen
21.
onsdag
18.00
Stenløse BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Stenløse Stadion
Gundsølille SGIF
Stenløse Stadion
23.
fredag
17.30
Hvalsø IF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Hvalsø ny Idrætsplads
Gundsølille SGIF
Hvalsø ny Idrætsplads
23.
fredag
18.00
Høje Tåstrup IF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gadehaveskolen
Gundsølille SGIF
Gadehaveskolen
24.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Gundsølillehallen
BSF
Gundsølillehallen
24.
lørdag
15.30
Mladost IF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Damgårdsparken, Ballerup
Gundsølille SGIF
Damgårdsparken, Ballerup
25.
søndag
10.00
Brøndbyernes IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Brøndby Stadion
Gundsølille SGIF
Brøndby Stadion
25.
søndag
12.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
B 93
Himmelev Idrætspark
26.
mandag
17.30
Monday FC, Vipperød
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Kongstrupbanen
Gundsølille SGIF
Kongstrupbanen
27.
tirsdag
17.30
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Gundsømagle IF
Gundsølillehallen
28.
onsdag
17.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Nykøbing IF
Gundsølillehallen
29.
torsdag
17.30
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gundsølillehallen
Charlotteager Fodbold Klub
Gundsølillehallen
29.
torsdag
17.30
Skibby IK
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Skibby Stadion
Gundsølille SGIF
Skibby Stadion
Oktober 2016
1.
lørdag
11.00
BFC Lundegården
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Jonstrupvej Idrætsplads
Gundsølille SGIF
Jonstrupvej Idrætsplads
1.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Hareskov IF (2)
Gundsølillehallen
2.
søndag
11.30
Brøndbyernes IF
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Brøndby Stadion
Roskilde Pigefodbold
Brøndby Stadion
3.
mandag
17.30
Gundsølille SGIF
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
Gundsølillehallen
Greve Fodbold (2)
Gundsølillehallen
4.
tirsdag
17.15
Gundsølille SGIF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Værløse BK
Gundsølillehallen
4.
tirsdag
19.30
Taastrup FC (2)
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
NyBolig Park - Kunstgræs
Gundsølille SGIF
NyBolig Park - Kunstgræs
5.
onsdag
17.15
Gundsølille SGIF
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Svinninge IF
Gundsølillehallen
6.
torsdag
17.30
Bella1973
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Mørkhøj Skole
Gundsølille SGIF
Mørkhøj Skole
8.
lørdag
12.00
Gundsølille SGIF
Herrer
U15
U15 Drenge 2 (02) • Pulje 2
Gundsølillehallen
BK Friheden
Gundsølillehallen
9.
søndag
11.00
Ballerup BK (1)
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Ballerup Idrætspark
Gundsølille SGIF
Ballerup Idrætspark
9.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
BSF
Himmelev Idrætspark
12.
onsdag
17.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
8-Herresenior 1 • Pulje 6
Gundsølillehallen
SB 50 Ishøj (2)
Gundsølillehallen
12.
onsdag
18.30
Gundsølille SGIF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Gundsølillehallen
Orient GI
Gundsølillehallen
13.
torsdag
19.15
Taastrup FC (1)
Herrer
Veteran
8-Veteran 2 • Pulje 5
NyBolig Park - Kunstgræs
Gundsølille SGIF
NyBolig Park - Kunstgræs
15.
lørdag
11.00
Farum BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (04) • Pulje 2
Farum Park
Gundsølille SGIF
Farum Park
15.
lørdag
15.30
AB
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Akademisk Boldklub
Gundsølille SGIF
Akademisk Boldklub
16.
søndag
10.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U11
U11 Piger 2+3 begynder 8-mands (06) • Pulje 2
Himmelev Idrætspark
Gundsølille SGIF
Himmelev Idrætspark
16.
søndag
11.30
Hillerød GI Damer 2010
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Hillerød Stadion
Roskilde Pigefodbold
Hillerød Stadion
22.
lørdag
14.00
Gundsølille SGIF
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 3
Gundsølillehallen
Bagsværd BK (2)
Gundsølillehallen
30.
søndag
12.00
Roskilde Pigefodbold
Kvinder
U16
U16 Piger Øst (01-02) • Pulje 1
Himmelev Idrætspark
Sundby Bk.
Himmelev Idrætspark

Serie 4Serie 4 • Pulje 3

Ude mod
Slagslunde-Ganløse IF
13. aug
Kl. 14.00
Gryden v/Ganløse Idrætsanlæg
Serie 4 - Pulje 3

U15 drengeU15 Drenge 2 (02) • Pulje 2

Ude mod
Værløse BK
14. aug
Kl. 12.00
Værløse Stadion
U15 Drenge 2 (02) - Pulje 2

Veteran8-Veteran 2 • Pulje 5

Hjemme mod
Reerslev IF
15. aug
Kl. 19.00
Gundsølillehallen
8-Veteran 2 - Pulje 5